ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Aktualitás dátuma:
2017. május 11., csütörtök - 10:00
A MiReHuKöz Nonprofit Kft. munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Jogi előadó

A leendő munkatárs feladatai:
  • Segítségnyújtás az ügyfélszolgálat jogértelmezési kérdéseiben
  • Rendszeres jogi tanácsadás az ügyfélszolgálat által igényelt témakörökben
  • Ügyfélszolgálati dokumentumok ellenőrzése
  • Ügyfelekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Beérkezett megkeresések hatályos jogszabályoknak megfelelő kezelése, szóban és írásban
  • Számlázás
  • Adatszolgáltatás készítés
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
A pályázóval szemben támasztott elvárások:
  • Jogi diploma
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és tárgyaló készség
  • Hatékony probléma megoldó készség
  • Önálló döntési képesség
  • Rugalmasság, megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Kellemes munkahelyi környezet
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés helye: Miskolc
Az önéletrajzokat a mirehukoz@mirehukoz.hu e-mail címre várjuk!

Elérhetőségeink:
Ügyfélszolgálati irodák: 3527 Miskolc, József Attila út 53.
3518 Miskolc, Erenyő u. 1.
Levelezési cím: 3501 Miskolc, Pf.: 509. Telefon: +36 46/200-178, +36 46/200-179 ,+ 36 70 463 7714
Telefax: +36 46/200-177